X

Про розгляд заяви кандидата на посаду судді Тарасенко Наталії Володимирівни про рекомендування для обрання на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва безстроково

Вища кваліфікаційна комісія суддів України
Рішення
18.04.2016
87/бо-16
Про розгляд заяви кандидата на посаду судді Тарасенко Наталії Володимирівни про рекомендування для обрання на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва безстроково

Вища кваліфікаційна комісія суддів України у складі:

головуючого - Патрюка М.В.,

членів Комісії: Бутенка В.І., Весельської Т.Ф., Заріцької А.О., Луцюка П.С., Мішина М.І., Тітова Ю.Г., Устименко В.Є., Шилової Т.С.,

розглянувши заяву кандидата на посаду судді Тарасенко Наталії Володимирівни про рекомендування для обрання на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва безстроково,

встановила:

До Комісії 09 червня 2015 року звернулася суддя Деснянського районного суду міста Києва Тарасенко Н.В. із заявою про рекомендування для обрання на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва безстроково та подала документи, передбачені статтею 77 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Тарасенко Н.В., ____ року народження, громадянка України, має вищу юридичну освіту, відповідний стаж роботи у галузі права, проживає в Україні понад десять років, володіє державною мовою.

Указом Президента України від 28 грудня 2010 року № 1290/2010 Тарасенко Н.В. призначено на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва строком на п’ять років.

Строк повноважень судді Тарасенко Н.В. закінчився 28 грудня 2015 року.

За результатами первинного кваліфікаційного оцінювання рішенням Комісії від 31 березня 2016 року № 95/ко-16 суддю Деснянського районного суду міста Києва Тарасенко Н.В. визнано такою, що підтвердила можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Відповідно до характеристики, наданої головою Деснянського районного суду міста Києва, затвердженою рішенням зборів суддів цього ж суду, Тарасенко Н.В. за час роботи на посаді судді зарекомендувала себе позитивно. Відповідальна, дисциплінована, принципова, юридично грамотна. Справи розглядає на належному професійному рівні, в основному у розумні строки. До дисциплінарної відповідальності не притягувалася.

Перевіркою дотримання кандидатом вимог статті 127 Конституції України, статей 54, 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» обставин, що перешкоджають обранню Тарасенко Н.В. на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва безстроково, не виявлено.

Згідно з даними висновку Державної фіскальної служби України від 25 грудня 2015 року, про результати перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» встановлено, що вартість майна, вказаного Тарасенко Н.В. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, набутого Тарасенко Н.В. за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», відповідає наявній податковій інформації про доходи, отримані Тарасенко Н.В. із законних джерел.

За результатами розгляду звернень стосовно Тарасенко Н.В. Комісією не встановлено обставин, що виключають можливість рекомендування її для обрання на посаду судді безстроково.

Заслухавши доповідача та кандидата на посаду судді безстроково, дослідивши її суддівське досьє, врахувавши результати перевірки відомостей стосовно неї, показники розгляду справ та професійні якості кандидата, результати первинного кваліфікаційного оцінювання, Комісія дійшла висновку про рекомендування Тарасенко Н.В. для обрання на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва безстроково.

Керуючись статтями 76 - 79, 101, 108 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Комісія

вирішила:

рекомендувати Тарасенко Наталію Володимирівну для обрання на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва безстроково.

 

Головуючий                                                                                                   М.В. Патрюк

Члени Комісії:                                                                                               В.І. Бутенко

                                                                                                                      Т.Ф. Весельська

                                                                                                                      А.О. Заріцька

                                                                                                                      П.С. Луцюк

                                                                                                                      М.І. Мішин

                                                                                                                      Ю.Г. Тітов

                                                                                                                      В.Є. Устименко

                                                                                                                      Т.С. Шилова