X

Повідомлення про засідання Комісії 18 вересня 2023 року

31.08.2023

Повідомляємо, що 18 вересня 2023 року о 14:00 у приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9) відбудеться розгляд таких питань:

1. Про розгляд повідомлення Смалюка Р.В. щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Грицай Марією Михайлівною у декларації доброчесності судді за 2017 рік.

2. Про розгляд повідомлення представника громадської організації «ФУНДАЦІЯ ДЕЮРЕ» Смалюка Р.В. щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) відомостей, указаних суддею Шевченківського районного суду міста Києва Мартиновим Євгеном Олександровичем у декларації родинних зв’язків судді за
2011 – 2015 роки.

3. Про розгляд повідомлення Маселка Р.А. щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею Вінницького міського суду Вінницької області Клапоущаком Сергієм Юрійовичем у декларації доброчесності судді за 2016 рік.

З інформацією про результати засідання Комісії у складі колегії можна ознайомитися після його проведення за посиланням.