X

Зворотній зв'язок

Повідомити про корупційне правопорушення

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, що можуть бути перевірені, яке підкріплене доказами стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також щодо прирівняних до них осіб згідно із Законом України «Про запобігання корупції».

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Повідомити про корупційне правопорушення за тел. (044) 233-64-26

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити електронною поштою на адресу:
anticor_reports@vkksu.gov.ua

Інформацію можна також подати анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику. Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Комісії як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування згідно із Законом України «Про запобігання корупції».

Повідомити через веб-портал можливо шляхом заповнення запропонованої форми.